Stroje a zařízení

 

Ofsetový tiskový stroj Manroland 205E HiPrint

Ofsetový tiskový stroj Manroland 205E HiPrint

Vícebarvový stroj s konstrukcí pěti samostatných tiskových jednotek za sebou, dvojnásobným průměrem protitlakových cylindrů a předávacích transferterů pro optimální průchod archu strojem.  Digitální řídící elektronika, centrální řízení stroje ze samostatného PressPilotu. Dosažitelné mechanické a tiskové výkony stroje jsou v rámci maximální rychlosti stroje závislé na zpracovávaných materiálech, barvách a tiskových motivech. Formát archu: 520 x 740 mm, tisková plocha: 510 x 735 mm.

 

Digitální tisk: Konica Minolta bizhub PRO C6501

Impozantní tiskové rozlišení 1200 dpi dokáže perfektně reprodukovat i ty nejmenší znaky a nejtenčí čáry. V kombinaci se špičkovým tonerem Simitri HD odpovídá výsledek kvalitě offsetového tisku. K valitní výtisky s hladkou a realistickou reprodukcí obrazu dokonale odpovídají tiskovým datům. Nově implementovaná technologie frekvenčního  rastru zajišťuje hladké obrazy bez zubů a bez moaré. Díky podtlakovému podávání je rozsah podporovaných médií mimořádný a zahrnuje papír do gramáže až 300 g/m2, natíraný papír, karton a papír pro digitální offset.

 

highwater_python

CtP High Water Python

Nejmodernější technologie od firmy High Water Python do formátu B2 osvit v bubnu fialovým laserem, Level 3. Digitální nátisk s nastavenými ICC profily. Běžně zpracováváme klasické postscripty, PDF soubory, data z většiny grafických programů (Quark Xpress, In design, Illustrator, Corel Draw atd.). Zaručené jsou především kompozitní soubory PDF, které díky své kvalitě a nízkému objemu dat není problém zaslat přes internet nebo připojením přes FTP.

 

Snášečka Duplo DC-10/60 PRO

Snášečka Duplo DC-10/60 PRO

Vakuový podávací systém Duplo je jedním z nejspolehlivějších podávacích systémů na dnešním trhu. Systém je navržen pro odebírání širokého rozsahu materiálů s naprostou přesností a vysokou rychlostí. Pracuje s rozmanitými druhy papíru od 40 g/m2 po 300 g/m2, od 120 x 148mm do 350 x 500mm.

 

Řezačka Baumann W92

Šíře 920 mm
Výška nálože 120 mm
Hloubka založení max. 92 mm
Nejmenší zbytkový ořez s krytem lisovadla 57 mm
Nejmenší zbytkový ořez bez krytu lisovadla 15 mm